Susisiekti su mumis galite šiais būdais:

Parašyti el. laišką į:
info@garnyte.com

Adresu:
Žiemgalių g. 19-52,  Kaunas

Direktorė:
Eglė Garnytė

Telefonas:
+370 628 01048

Top

Atliekant žemės sklypo kadastrinius matavimus, nustatant žemės sklypo ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinates valstybinėje koordinačių sistemoje, dažnai nustatoma atvejų, kai vietovėje kartografuoti duomenys apie miško naudmenas neatitinka Miškų valstybės kadastro duomenų ir juos reikia tikslinti.

 

Valstybinė miškų tarnyba (VMT) informuoja, kad Miškų kadastro duomenų patikslinimą inicijuoti gali  žemės  sklypo savininkas  arba  jo įgaliotas asmuo.

 

Prašymą dėl Miškų kadastro duomenų patikslinimo VMT gali teikti matininkas, su žemės sklypo  savininku  sudaręs žemės sklypo kadastrinių matavimų sutartį, kai žemės sklypo kadastrinių matavimų metu matininkas nustato, kad tikslinamos miško ribos pokytis nuo Miškų kadastre įregistruotos miško žemės ribos yra ne didesnis kaip 2 metrai.

 

Kai žemės sklypo kadastrinių matavimų metu matininkas nustato, kad tikslinamos miško ribos pokytis nuo Miškų kadastre įregistruotos miško žemės ribos yra didesnis kaip 2 metrai, prašymą dėl Miškų kadastro duomenų patikslinimo turi pateikti žemės  sklypo savininkas arba jo įgaliotas asmuo.

Nuoroda